Poptávka

Taneční show

 Specializujeme se na stylové taneční show, které jsou připravené na míru Vaší společenské akci: plesy, večírky, taneční večery, soutěže miss, TV přenosy, akce, kde je zapotřebí "okořenit" program.

 

 

Vhodné na společenské akce jakéhokoli charakteru - plesy, večírky k výročí firmy, vánoční večírky, maturitní plesy, taneční večery,  narozeninové oslavy, recepce, slavnostní představení nového produktu, soutěže miss, TV přenosy, tedy pro jakékoli akce během roku, kde je zapotřebí "okořenit" program.

Jako bonus nabízíme i rychlokurz latinsko-amerických a standardních tanců přímo na Vaší společenské akci. 

 

Taneční show z našeho repertoáru: 

James Bond - Show na motivy známé série filmů o agentovi 007 plná napětí a akce, tanečně vyprávěný příběh Jamese Bonda a Bond Girl, vhodná pro jakýkoli prostor, obsahuje tance samba, chacha, rumba a tango.  

 

 

 

Hříšný Tanec - Kombinace latinsko-amerických tanců na hudbu z legendárního tanečního filmů rozproudí jakoukoli akci společenskou akci a probudí ve Vás chuť TANČIT! Obsahuje tance rumba, salsa, jive, samba, chacha a akrobatické prvky. 

 

  

 

Piráti z Karibiku - Energická a dramatická standardní show plná emocí a napínavého příběhu na motivy série filmů Piráti z Karibiku, obsahuje tance waltz, valčík, paso-doble a akrobatické prvky. 

 

  

 

Great Gatsby  - dobová latinsko-americká show na téma 20.let 20.století plná tanečních prvků na motivy filmu Great Gatsby, ve které zazní veškeré známé písně ze soundtracku tohoto filmu a možná i něco navíc! Taneční show obsahuje tance rumba, chacha, jazz, chalerstone a akrobatické prvky. 

 

  

 

Taneční show pro Vás na míru - Jako choreografové Vám nabízíme také možnost sestavení úplně nové taneční show, kterou maximálně přizpůsobíme Vašim požadavkům. Např. dle téma Vaší společenské akce, dle zaměření Vaší firmy apod. Nabízíme samozřejmě i klasické ukázky jednotlivých tanců (samba, cha-cha, rumba, pasodoble, jive, waltz, tango, valčík, slowfoxtror, quickstep, salsa..)

 Taneční show lze obohatit různými efekty: konfety, efekt mlhy pod nohami, filmový kouř, indoorový oheň, laser atd.

 

Rychlokurz - výuka 1-2 tanců přímo na Vaší společenské akci - velmi oblíbené na plesech a firemních večírcích, vyučujeme 1-2 latinsko-americké či standardní tance v časovém rozmezí 20 - 60 min dle konkrétní společenské akce  

Délka taneční show je 5 - 8 minut. Délka taneční ukázky jednoho tance je cca 2 min. Je možné nakombinovat více tanců a prodloužit tím taneční vystoupení.  

Poptávka