Poptávka

Teambuildingové akce - pro firmy

Nechat se individuálně tanečně zdokonalit, naučit se více tanečních prvků, zatančit si s profesionálním tanečním partnerem či partnerkou a následně předvést s tanečníkem/tanečnicí jeden vybraný tanec třeba na firemním nebo vánočním večírku? Přesně to zařídíme!

 

 

 

 

 TANEČNÍ KURZ - DEN PLNÝ TANCE

 

vhodné pro firmy jako teambuildingová akce, možné pro jednotlivce i pro páry

 

DLOUHÁ VERZE: 3 taneční lekce/ 1 den - 15:00 - 21:00 hod

 

15:00 - 16:30 1. taneční lekce věnovaná standardním tancům: waltz, valčík, foxtrot

16:30 - 17:00 30 minutová přestávka

17:00 - 18:30 2. taneční lekce věnovaná latinsko-americkým tancům: cha-cha, jive, samba

18:30 - 19:30 60 minutová přestávka s připraveným cateringem (zajišťujeme)

19:30 - 21:00 3. taneční lekce TANČÍRNA

 

TANČÍRNA = protančení všech 3 tanců včetně variací, které se v tento den všichni naučili formou tanečního večera, kterému rozhodně nebude chybět skvělá atmosféra a radost z tance!

 

 

KRÁTKÁ VERZE: 2 taneční lekce/ 1 den - 17:00 - 21:00 hod

 

17:00 - 18:30 1. taneční lekce Věnována latinsko-americkým a standardním tancům (waltz, chacha, jive)

18:30 - 19:30 60 minutová přestávka catering (zajišťujeme)

19:30 - 21:00 2. taneční lekce TANČÍRNA

 

Výuka zahrnuje základní kroky+jednoduché taneční prvky do každého z tanců.

 

Zařídíme taktéž taneční výuky pro děti Vašich zaměstnanců ve vedlejším sále :) Časové rozmezí zůstává stejné jako pro rodiče, přestávky mezi lekcemi mohou děti trávit s rodiči a sdělovat si tak dojmy z tance. Taneční lektor vede taneční výuku pro

Nechat se individuálně tanečně zdokonalit, naučit se více tanečních prvků, zatančit si s profesionálním tanečním partnerem či partnerkou a následně předvést s tanečníkem/tanečnicí jeden vybraný tanec třeba na firemním nebo vánočním večírku? Přesně to zařídíme!

 

Zajistíme adekvátní profesionální taneční partnery/lektory a partnerky/lektorky. Zajistíme vyhovující prostory pro individuální tréninky. Pod naším dohledem společně sestavíme originální choreografii. Veškerá choreografie bude sestavena s ohledem na možnosti Vašich kolegů. Na individuálních tanečních lekcích naučí naši tanečníci Vaše kolegy vybraný tanec. Profesionální tanečníci vystoupí společně s Vaší(m) kolegyní/kolegou na firemním či vánočním večírku a předvedou pečlivě natrénovaný , ne však složitý tanec.Tento taneční projekt může mít formu soutěže (rádi s Vašimi vybranými kolegy vyhodnotíme soutěž). Může to být ale také jen forma zábavné přehlídky tanců bez soupeření. To je již na Vás:)

 

Tento teambuildingový projekt vám navíc zajistí pestrý program na vánoční či firemní večírek nebo na reprezentační ples vaší firmy.

 

Několikatýdenního firemního projektu plného tance se JM DANCE již několikrát zúčastnilo ( Henkel, ČEZ ...)  Můžeme Vám tento projekt vřele doporučit. Jedná se o příjemný teambuilding, který trvá několik týdnů a zařídí Vám krásný program pro Váš večírek s pěknou podívanou na Vaše kolegy!

 

Poptávka